program

O programie

Mam Swój Świat

Serwis MamSwojSwiat to obszerna baza profesjonalnie przygotowanych ćwiczeń, gier i zabaw, które pozwalają dziecku ćwiczyć abstrakcyjne i logiczne myślenie.

Ma on atrakcyjną dla dzieci szatę graficzną, zapewnia dobrą zabawę i dzięki swoim walorom wzbudza motywację do pracy. Zawarty w nim bogaty materiał został opracowany przez doświadczonych specjalistów logopedów i pedagogów.

Program powstał w odpowiedzi na wciąż rosnącą potrzebę wspierania osób z szerokim spektrum autyzmu. Uwzględnia obszary związane z myśleniem abstrakcyjnym i logicznym, co ściśle odpowiada potrzebom takich osób.

Jednakże zawartość programu i sposób prezentacji treści są bardzo atrakcyjne dla wszystkich dzieci. Dzięki temu serwis MamSwojSwiat może być zarówno uzupełnieniem i rozszerzeniem edukacji wczesnoszkolnej, jak i stanowić wsparcie dla osób wymagających indywidualnej ścieżki edukacyjnej.

Nasz program może być efektywnym narzędziem do pracy z dziećmi mającymi trudności w komunikowaniu się. Dostarcza materiałów do ćwiczeń w tak ważnych obszarach, jak: rozumienie relacji przestrzennych, czasowych i przyczynowo-skutkowych, rozumienie relacji społecznych i reguł prawidłowego postępowania, rozumienie pojęcia „dobra” i „zła”, rozpoznawanie i nazywanie emocji oraz rozumienie metafor.

Skorzystaj z programu, a przekonasz się, że nie tylko wesprze proces terapeutyczny Twojego dziecka, ale też zapewni mu dawkę dobrej zabawy! Odpowiednio dobrany i usystematyzowany materiał pomoże mu zrozumieć niezrozumiałe zagadnienia.